Basisschool De Vijf Eiken uit Rijen bezoekt Oude Kerk

Bezoek Vijf Eiken 2
Enthousiast
Leerlingen uit groep zeven van de protestants-christelijke basisschool De Vijf Eiken uit Rijen bracht op 18 april een bezoek aan onze kerk. Hier werden ze enthousiast onthaald door de predikante, ds. Henrieke ten Thije. Zij ging graag in op de vele vragen van de leerlingen en kwam tijd tekort om aandacht te geven aan alle opgestoken vingers.


Heilige Huisjes

De leerlingen kwamen naar Dongen in het kader van hun leerproces over Heilige Huisjes.  Al eerder waren ze op bezoek in een rooms-katholieke kerk en in een moskee. Ze stelden veel zinvolle vragen en waren ook zeer ge├»nteresseerd in het kerkgebouw! Voor herhaling vatbaar dus. Een jaarlijks bezoek van groep zeven zou fijn zijn.....

BezoekVijfEiken315042015vijfeiken2